7GARDOON.COM

شبکه تجاری هفت گردون 7Gardoon Commercial Network
--عبارات مرتبط
    اجتماعی-

موارد یافت شده برای

اجتماعی

کلیدهای طلائی بازاریابی بیمه
. . . با بهترین نرخ و شرایط برای وی تهیه کنید. به بیمه‌گذارتان اثبات کنید که صرفاً به فروش بیمه‌نامه و منافع مالی حاصله برای خودتان فکر نمی‌کنید بلکه در پی ایجاد رابطه‌ای برد – برد با وی هستید تا وی در سایه خرید این بیمه‌نامه و اطمینان خاطر حاصله، با آسودگی به فعالیت اقتصادی – اجتماعی خود بپردازد. بدین ترتیب بار مالی حاصله از هزینه خسارات احتمالی را از دوش وی برداشته‌ و خود نیز درآمدی کسب خواهید نمود. به فروش بیمه به عنوان یک سرمایه‌گذای بلندمدت بنگرید نه یک فروش کوتاه مدت. به بیمه‌گذارانتان این اطمینان را بدهید که با خرید بیمه‌نامه و دریافت ح . . .

چهارشنبه، ۸ مرداد ۱۳۹۳

77512236
درمان لکنت زبان با دستگاه pff-RHS
درمان لکنت زبان با دستگاه pff-RHS به راحتی از اختلال لکنت زبان رها شوید با استفاده از دستگاه کوچک قابل حمل و بسیار پیشرفته pff - rhs میتوانید به راحتی صحبت کرده و بهبود روابط اجتماعی و پیشرفت در جنبه های مختلف زندگی خود را تضمین نمایید. لکنت زبان-دستگاه درمان لکنت زبان-اختلال لکنت زبان-درمان لکنت زبان-مشاوره لکنت زبان-رهایی از لکنت زبان-دستگاه pff-RHS-دستگاه کوچک درمان لکنت زبان قابلیت ارسال پستی به داخل و خارج از کشور مرکز مشاوره در تهران : 09123146717 ن . . .

چهارشنبه، ۸ مرداد ۱۳۹۳

02122082280
پايگاه خبری تحليلی دانشجويان ايران، شريف نيوز
درباره ما در این شروع دوباره قصد داریم اطلاع رسانی را در قریب به اتفاق حوزه های خبری و تحلیلی (سیاسی، بین الملل، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگ و هنر، دانش و فنّاوری و دانشگاه) ادامه دهیم و امید داریم که با یاری خداوند و همفکری بینندگان سایت شاهد استمرار هر چه قوی تر این اطلاع رسانی نسبت به گذشته باشیم. پایگاه خبری - تحلیلی «شریف نیوز» (Sharifnews.com) سایتى خبرى ـ تحلیلى است كه فعالیت خود را از 17 مرداد 83، همزما . . .

يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷

کاریابی سامان
کاریابی سامان اولین مرکز مشاوره شغلی غیر دولتی کاشان دارای مجوز رسمی از وزارت کار و امور اجتماعی نشانی : میدان کمال الملک ، طبقه فوقانی ساختمان شیرین ، واحد یک تلفن: 4464645 - 4446837

يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷

4464645-4446837
کتاب روح تشنه
. . . کاپیتالیسم ، انسان فردگرا با تلاش خستگی ناپذیر در بازاری مبتنی بر قانون عرضه و تقاضا ، سعی در به حداکثر رساندن منافع مادی خود دارد و این مکتب بر این باور است که حاصل این تلاش ها پیشرفت اقتصادی ، رفاه و در نهایت خوشبختی جامعه است. از طرف دیگر مکتب سوسیالیسم ، انسان را به موجودی اجتماعی و جمع گرا می بیند که باید پیش از آن به فکر به حداکثر رساندن منافع شخصی خود باشد. به رفاه جامعه اش بیندیشد . لذا این مکتب باور دارد که نه تنها با به حداکثر رساندن ثروت ، بلکه با توزیع عادلانه ی دستاوردهاست که جامعه به خوشبختی دست خواهد یافت. پیام کتاب برای مدیران این است ک . . .

يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷

021-88880700-1
کتاب گام دوم ، کشف توانمندی ها
. . . کننده برنامه ای برای ارتقای توانمندی های خود ، سازمان و کارکنان بر اساس تحقیق دیگری از سازمان پرآوازه گالوپ است . نویسندگان پس از کتاب پرفروش گام نخست ، رهیدن از قانون های کهنه ، در این کتاب با تأکید بر روی شناخت توانمندی های فردی و ارتقای آن ، خواننده را به سوی زندگی و موقعیت اجتماعی موفق تر فرا خوانده و راهنمایی می کنند. تعداد صفحات: 288 صفحه حامی فرهنگی : چاپ اول و دوم : محور سازان ایران خودرو چاپ سوم : سایپا دیزل قطع : رقعی قیمت : 3000 تومان سال انتشار: 2001 در زمینه : مدیریت منابع انسانی رهبری فرازی از کتاب گام دوم ، کشف توانمندی ها سازمان های برجسته ، . . .

يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷

021-88880700-1
کتاب واژگونی بوروکراسی
. . . عرفی می کند. راهبردهای معرفی شده توسط او ، روش هایی مشخص و عملی برای ایجاد تحول از درون و تفویض قدرت بر اجتماعات را به منظور رویارویی با چالش های آینده ، ارائه می دهد. خواندن کتاب حاضر برای همه متخصصین امور اجرایی ، خدمات عمومی ، مقامات دولتی و خوانندگان آگاهی که دغدغه حل مسائل اجتماعی و نوسازی دولت را دارند ، لازم است . روایت مس کانتر ، نویسنده کتاب مشهور پیشرفت و کامیابی عملی در اقتصاد جهانی و تحول در مورد این کتاب چنین می گوید: یک نفس هوای تازه برای هر کسی که دغدغه کیفیت خدمات عمومی را دارد ، چه یک مالیات دهنده معمولی باشد یا رئیس جمهور! ایده های عالی . . .

يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷

021-88880700-1
مجله اینترنتی هفت سنگ
۱. هفت‌سنگ مجله‌ای اينترنتی است که از سال هشتاد و يک توسط تعدادی از ايرانيان سراسر نقاط دنيا در حوزه‌های ادبی، هنری و اجتماعی . به زبان فارسی منتشر می‌شود. انتشار هفت‌سنگ بصورت اينترنتی است و هيچ نسخه چاپی‌ای برای آن وجود ندارد. ۲. از آنجايی که گردانندگان هفت‌سنگ ساکن کشور ايران هستند انشار مطالب در هفت‌سنگ با توجه به قوانين جاری کشور ايران صورت می‌پذيرد. ۳. هفت‌سنگ مجله‌ای است مستقل که ب . . .

يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷

-
اولین سایت علمی ،فرهنگی ،اجتماعی ،ورزشی و----در اس


يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷

03622735525
موسسه پارسه ارزان بخرید
. . . دی/تبدیل انرزی/سیستم محرکه خودرو/طراحی سیستم های تعلیق ترمز و فرمان/سازه بدنه خودرو/ساخت و تولید}{با 8 دوره آزمون}45000 تومان * مهندسی برق تمامی گرایشها{الکترونیک/قدرت/کنترل/مخابرات}45000 تومان * مهندسی صنایع - صنایع{با 8 دوره آزمون}35000 تومان * مهندسی صنایع - سیستمهای اقتصادی و اجتماعی{با 8 دوره آزمون}40000 تومان * مهندسی صنایع - مدیریت سیستم و بهروری{با 8 دوره آزمون}40000 تومان * مدیریت MBA قیمت :35000 تومان * مدیریت اجرایی 35000 تومان 09368664343

چهارشنبه، ۱۱ دي ۱۳۸۷

09368664343
تحصیل: شهریه مناسب به زبان انگلیسی
. . . ول دوره کارشناسی ارشد بطور حدود 2 سال میباشد.اسامی دوره ها:دانشکده الهیات (2 رشته):الهیات و مطالعات مذهبی، اخلاق کاربردیانستیتو فلسفه (2 رشته):فلسفه(MA)، فلسفه (MPhil)دانشکده حقوق Canon (2 رشته):کارشناسی ارشد حقوق، مذهب و جامعه، کارشناسی ارشد حقوق Canonدانشکده حقوق (5 رشته):حقوق (LLM)، تأمین اجتماعی اروپایی، حقوق در انرژی و حقوق محیط زیست، حقوق در مالیات بین المللی و اروپایی، حقوق جناییدانشکده اقتصاد و اقتصاد کاربردی (5 رشته):مطالعات پیشرفته در اقتصاد، مطالعات پیشرفته بازرگانی، اقتصاد مالی، اقتصاد بازرگانی بین الملل، مهندسی مالی و Actuarialدانشکده علوم اجتماعی (7 رش . . .

يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷

88316987
آموزشگاه آرایش و پیرایش زیبا چهر
آموزشگاه آرایش و پیرایش زیبا چهر با مدرک بین المللی وزارت کارو امور اجتماعی آموزش آرایش و پیرایش حرفه ای - آموزش تکنیکهای سایه آموزش مراقبتهای پوست و مو آموزش های تخصصی گریم عروس - کاشت و دیزاین ناخن انواع بافت مو انواع سایه مخملی - طراحی ابرو - انواع کوپ - انواع شینیون انواع لایتهای مو - انواع مش - اکستنشن مژه - اصلاح با شمع عربی - کاشت ناخن حرفه ای با طراحی جدید - اپیلاسیون نرمین کل بدن 15000تومان کاشت ناخن و طراحی 50000 تومان آموزش حرفه ای اپیلاسیون ،استخدام با قیمت های باورنکردنی

سه شنبه، ۲۱ آبان ۱۳۹۲

02166364533
شركت رادپايا نماينده HACH , WTW , IKA
. . . ای پرستالتیک , دستگاه تقطیر درخلاء , دستگاه عصاره گیر , راکتورهای آزمایشگاهی , بمب کالریمتر روتاری اواپراتور , آسیاب ، ویسکوزیمتر ، شیکر ، میکسر ، هموژنایزر ، بمب کالریمتر ، آب مقطرگیری ENHA آلمان : تولید انواع ابزار حفاظتی دارای تائیدیه مرکز تحقیقات و تعلیمات وزارت کار و امور اجتماعی از قبیل عینک های ویژه گرد و غبار , ضد بخارات گاز , مواد شیمیائی و برشکاری انواع مختلف گوشی تاشو , اسفنجی , دو پله و ... ماسک های تنفسی سوپاپ دار , کربن دار , تاشو , نیم صورت تک کارتریج , نیم صورت دو کارتریج به همراه کارتریج ( فیلتر ) چهار حالته و پنچ حالته کلاه ایمنی در رنگهای . . .

شنبه، ۱۴ فروردين ۱۳۸۹

09155131689- 05117644477
شرکت رادپایا
. . . ی پرستالتيک , دستگاه تقطير درخلاء , دستگاه عصاره گير , راکتورهای آزمايشگاهی , بمب کالريمتر روتاری اواپراتور , آسياب ، ويسكوزيمتر ، شيكر ، ميكسر ، هموژنايزر ، بمب كالريمتر ، آب مقطرگيري ENHA آلمان : توليد انواع ابزار حفاظتی دارای تائيديه مرکز تحقيقات و تعليمات وزارت کار و امور اجتماعی از قبيل عينک های ويژه گرد و غبار , ضد بخارات گاز , مواد شيميائی و برشکاری انواع مختلف گوشی تاشو , اسفنجی , دو پله و ... ماسک های تنفسی سوپاپ دار , کربن دار , تاشو , نيم صورت تک کارتريج , نيم صورت دو کارتريج به همراه کارتريج ( فيلتر ) چهار حالته و پنچ حالته کلاه ايمنی در رنگها . . .

شنبه، ۱۴ فروردين ۱۳۸۹

09155131689- 05117644477
سی راهنمای جامع و کامل مهاجرت به کانادا
بخشی از موفقیت انسان بستگی به این دارد که شما چه کسانی را و چه کسانی شما را می شناسند انسان از دیر باز تا کنون در جستجوی شرایط مناسب زندگی . سرزمینهای مختلف را در نوردیده است و این جابجایی ها زمینه ساز کامیابی در زندگی اقتصادی . اجتماعی . فرهنگی آنان شده است . آنان که به شهامت دست یافتند و بزرگترین وقایع را برای تاریخ به ارمغان آوردند و زمینه تحولاتی شگرفت را در کشور های مختلف فراهم کردند . این مهاجران بودند که آمریکا استرالیا وسرزمینهای مختلف را کشف کردند تا هم به خود و هم به دیگران ثابت کنند اگر بخوا . . .

يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷

فروش زمین در کیانمهر مهرشهر
252 متر جنوبی با بر 12 واقع در زمینهای وزارت کار و امور اجتماعی

يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷

مشاوره اخذ/فروش/انتقال وام کوچک یا کلان سریع
. . . ، خدماتی ، صنعتی ، معدنی ، فرهنگی ، ورزشی ، عمرانی ) جهت اخذ تسهیلات بانکی و همچنین ارائه به کلیه بانکهای کشور و موسسات مالی اعتباری ، سازمانها و وزارتخانه ها از قبیل وزارت صنایع و معادن جهت دریافت مجوز (جواز تاسیس،پروانه بهره برداری،مصوبه وام) و وزارت تعاون ، وزارت کار و امور اجتماعی ،سازمان آموزش فنی و حرفه ای، وزارت جهادکشاورزی ، وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ، وزارت مسکن و شهرسازی و ………….. توجه داشته باشید که نوشتن طرح ممکن است بسیار ساده به نظر برسد اما آیا هر طرحی که نوشته میشود مورد پذیرش و کارسازی قرار خواهد گرفت ؟ _______________________________________ . . .

پنجشنبه، ۲۳ آبان ۱۳۸۷

0000000000000
آلبوم های یادگیری زبان های خارجی در خواب
. . . ی صوتی mp3 و به زبان فارسی و با کیفیبت فوق العاده تقدیم علاقه مندان فارسی زبان یادگیری سریع زبان های خارجی نماید. این مجموعه ها طیف وسیعی از زبان های خارجی را پوشش می دهد و متجاوز از سه هزار کلمه و عبارات کلیدی هر زبان را به صورت بخش به بخش پوشش می دهد. هر بخش به یک حوزه از موضوعات اجتماعی و محاوره ای از جمله خرید ، سفر ، ورزش ، درمان ، امور اداری و... اختصاص دارد و شما بعد از شنیدن کل این درس ها می توانید مطمئن باشید که در تمام صحنه های اجتماعی می توانید از توان یادگیری و مکالمه قوی برخوردار باشید.سری اول آلبوم های یادگیری زبان های خارجی شرکت موفقیت زبان ها . . .

يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷

77375136
موقعیت ویژه کار با شرایط عالی دراربیل عراق موقعیت شغلی استثنایی ویژه مدیر فروش/ن
کاریابی بین المللی کارپیرا با مجوز رسمی از وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی موقعیت ویژه کار با شرایط عالی دراربیل عراق موقعیت شغلی استثنایی ویژه مدیر فروش/نماینده پزشکی جهت اشتغال در کمپانی معتبر داروسازی در اربیل تخصص ها و شرایط: • حداقل مدرک کارشناسی در حوزه بهداشت، داروسازی و سایر مدارک مرتبط • حداقل 3 سال سابقه حرفه ای مرتبط در زمی . . .

سه شنبه، ۲۰ خرداد ۱۳۹۳

05118448460
موقعیت شغلی استثنایی ویژه مدیر خرید (Merchandiser) جهت اشتغال در کمپانی معتبر فر
کاریابی بین المللی کارپیرا با مجوز رسمی از وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی موقعیت ویژه کار با شرایط عالی دراربیل عراق موقعیت شغلی استثنایی ویژه مدیر خرید (Merchandiser) جهت اشتغال در کمپانی معتبر فراورده های غذایی در اربیل تخصص ها و شرایط: • حداقل مدرک کارشناسی در حوزه مدیریت، بازرگانی و سایر مدارک مرتبط • حداقل 3 سال سابقه حرفه ای مرتبط • س . . .

سه شنبه، ۲۰ خرداد ۱۳۹۳

05118448460
موقعیت شغلی استثنایی ویژه مدرسان و اساتید دانشگاهی جهت تدریس در دانشگاه های معتب
کاریابی بین المللی کارپیرا با مجوز رسمی از وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی موقعیت ویژه کار با شرایط عالی دراربیل عراق موقعیت شغلی استثنایی ویژه مدرسان و اساتید دانشگاهی جهت تدریس در دانشگاه های معتبر کردستان عراق تخصص ها و شرایط: • مدرک کارشناسی ارشد و یا دکترا در حوزه علوم انسانی و اجتماعی، مدیریت، مهندسی، علوم پایه و ... • حداقل 3 سال . . .

سه شنبه، ۲۰ خرداد ۱۳۹۳

05118448460
فروش جزوات پارسه مهندسی صنایع
. . . سهای حضوری پارسه زیر قیمت موسسه به فروش می رسد.                 09196354700 کارشناسی ارشد معماری کارشناسی ارشد MBA کارشناسی ارشد مدیریت اجرائی کارشناسی ارشد حسابداری کارشناسی ارشد مهندسی برق کلیه گرایشها کارشناسی ارشد مهندسی صنایع(صنایع ، سیستم بهره وری و سیستمهای اقتصادی اجتماعی) کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک (کلیه گرایشها) کارشناسی ارشد مهندسی شیمی کارشناسی ارشد مجموعه ریاضی(محض-کاربردی) کارشناسی ارشد مهندسی عمران کارشناسی ارشد صنایع غذائی کارشناسی ارشد مجموعه شیمی (محض-کاربردی) کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر(نرم افزار-هوش مصنوعی) کارشنا . . .

جمعه، ۱۵ شهريور ۱۳۹۲

09196354700
جزوات پارسه -ارشد برق الکترونیک زیر قیمت
. . . ناسی ارشد معماری - کارشناسی ارشد MBA - کارشناسی ارشد مدیریت اجرائی+ مجموعه سوالات + آزمونها - کارشناسی ارشد حسابداری+ مجمعه سوالات + استاندارد های حسابداری - کارشناسی ارشد مهندسی برق کلیه گرایشها - کارشناسی ارشد مهندسی صنایع(صنایه -صنایع ، سیستم بهره وری و سیستمهای اقتصادی اجتماعی)+ آزمون ها - کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک (کلیه گرایشها)+ آزمون ها - کارشناسی ارشد مهندسی شیمی - کارشناسی ارشد مجموعه ریاضی(محض-کاربردی) - کارشناسی ارشد مهندسی عمران - کارشناسی ارشد صنایع غذائی - کارشناسی ارشد مجموعه شیمی (محض-کاربردی) - کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر(ن . . .

جمعه، ۱۵ شهريور ۱۳۹۲

09196354700
زود آموز زبان انگلیسی کلمه
. . . ریال. ناشر: نشر کلمه. این کتاب در پی بررسی نوع رابطه بین نو گرایی و علم جامعه شناسی در ایران است. - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - در آمدی بر نظریه سازی در جامعه شناسی مشخصات: نویسنده:دکتر تقی آزادار مکی نوبت چاپ:اول قیمت پشت جلد:6000 ریال ناشر: نشر کلمه نوع جلد:شومیز موضوع:علوم اجتماعی چکیده:کتاب حاضر در زبان فارسی اولین متنی است که به بحث نظریه سازی در جامعه شناسی می پردازد. - - - - - - - - - - - - - - 3 - دریوزگان مشخصات: نویسنده:دکتر باقر ساروخانی نوبت چاپ:اول نوع جلد:شومیز ناشر:موسسه نشر کلمه تعداد صفحه:224 قیمت:5600 ریال موضوع:علوم اجتماعی خلاصه:آن . . .

چهارشنبه، ۱۸ فروردين ۱۳۸۹

02166408606
آزمایشگاه تشخیص طبی صبا
آزمایشگاه تشخیص طبی صبا دکتر مهدی; میرسعیدی متخصص علوم آزمایشگاهی بالینی ارائه خدمات تخصصی و فوق تخصصی آزمایشگاهی : هورمون شناسی ؛ ترمورمارکر ها ؛ باکتریولوژی ؛ خون شناسی ؛ بیوشیمی اختصاصی ؛الکتروفوزر ؛ HIV و هپاتیت های زیر به روش ELISA: ;;; HAV ; HBS.AB; ;HBS.AG; HCV.AB; HBE.AB ;ABE.AG HBE.AB; HBC.AB ;HAV; HBS طرف قرارداد با بیمه های : تامین اجتماعی ؛ خدمات درمانی ؛ نیرو های مسلح ؛ شهرداری ؛ بانک سپه ؛ بانک تجارت ؛ بانک مرکزی آدرس: خیابان شریعتی نرسیده به سه راه طالقانی شماره 318 ;

يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷

77500170 77603116
آزمایشگاه تشخیص طبی صبا
آزمایشگاه تشخیص طبی صبا دکتر مهدی; میرسعیدی متخصص علوم آزمایشگاهی بالینی ارائه خدمات تخصصی و فوق تخصصی آزمایشگاهی : هورمون شناسی ؛ ترمورمارکر ها ؛ باکتریولوژی ؛ خون شناسی ؛ بیوشیمی اختصاصی ؛الکتروفوزر ؛ HIV و هپاتیت های زیر به روش ELISA: ;;; HAV ; HBS.AB; ;HBS.AG; HCV.AB; HBE.AB ;ABE.AG HBE.AB; HBC.AB ;HAV; HBS طرف قرارداد با بیمه های : تامین اجتماعی ؛ خدمات درمانی ؛ نیرو های مسلح ؛ شهرداری ؛ بانک سپه ؛ بانک تجارت ؛ بانک مرکزی آدرس: خیابان شریعتی نرسیده به سه راه طالقانی شماره 318 ;

يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷

77500170 77603116
سنجش تکمیلی 90
فنی مهندسی: مهندسی عمران ، مهندسی کامپیوتر ، مهندسی برق ، مهندسی مکانیک ، مهندسی صنایع ، سیستم اقتصادی و اجتماعی ، سیستم بهره وری مهندسی صنایع ، مهندسی شیمی علوم انسانی: روانشناسی ، مدیریت اجرایی ، ادبیات فارسی ، علوم اقتصادی ، علوم سیاسی ، مدیریت ، حسابداری ، حقوق ، علوم تربیتی 1 ، علوم تربیتی 2 ، زبان انگلیسی ، علوم اجتماعی ، تربیت بدنی ، پزشکی: پرستاری ، مامایی علوم پایه: زیست شناسی ، شیمی ، 09195367498

دوشنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۰

09195367498
کارشناسی ارشد علوم انسانی
جزوات کارشناسی ارشد پارسه-ماهان-سنجش ۰۹۱۹5367498 زیر قیمت موسسه علوم انسانی: مجموعه مدریت/7گرایش/ مدیریت اجرایی/3گرایش/ زبان و ادبیات فارسی مجموعه علوم اجتماعی مجموعه علوم تربیتی 1 مجموعه علوم تربیتی 2 مجموعه زبان انگلیسی(مترجمی زبان) مجموعه حقوق/خصوصی/ مجموعه علوم سیاسی و روابط بین الملل مجموعه روانشناسی حسابداری 09195367498

دوشنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۰

09195367498
موسسه خدمات مالي اداري مشاوران کسری
موسسه خدمات مالی اداری مشاوران کسری به شماره ثبت 16221به عنوان; یک; موسسه رسمی افتخار دارد با همکاری کارشناسان خبره تامین اجتماعی ووکلای رسمی دادگستری با مدیریت صحیح وکارآمد وسرویس دادن به بیش از 1000شرکت صنعتی ، بازرگانی و پیمانکاری خدمات خودرا به بهترین کیفیت ودرحداقل زمان ارایه نماید 0

يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷

77525939 -77524516
اقامت و تحصیل و کاریابی در کانادا
. . . ) جمعیت بسار کمی در حدود 30 میلیون نفر دارد. به همین علت یکی از مهاجرپذیر ترین کشورهای دنیا میباشد. این کشور شاخصهای زیادی در بین کشورهای پیشرفته دنیا دارد از جمله آنها میتوان به بهترین خدمات پزشکی و بیمارستانی , کمترین میزان جرم و جنایت و سرقت , رفاه و آسایش شهروندان , آزادی های اجتماعی و سیاسی مذهبی , بهترین دانشگاهها و غیره اشاره کرد.کانادا به عنوان یکی از اعضای هفت کشور صنعتی دنیا دارای اقتصاد مستحکمی میباشد و صنایع فعال بزرگی در زمینه جنگل داری , منابع طبیعی , معدن , کشاورزی , نفت و گاز , شیلات , ارتباطات , صنایع دارویی , هوا و فضا و کامپیوتر دارد و به ه . . .

يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷

02922224963
تنها شبکه اجتماعی رزمیکاران ایران
تنها شبکه اجتماعی و تخصصی رزمیکاران ایران این شبکه همانند همه شبکه های اجتماعی دارای صفحه شخصی ایجاد گالری عکس ویدئو کلوپهای رزمی www.iranrazmi.com

يكشنبه، ۳ بهمن ۱۳۸۹

http://iranrazmi.com
کلینیک مددکاری اجتماعی ایران
کلینیک مددکاری اجتماعی ایران ارائه کننده ی خدمات مشاوره ای، روانشناسی، روانپزشکی، گفتار درمانی، مشاوره ی خانواده، مشاوره ی جنسی و... و آموزش روانشناسی شامل کارگاه ها و دوره های عمومی و تخصصی روانشناسی.

دوشنبه، ۲۶ مهر ۱۳۸۹

88209050
خدمات حسابداری و بیمه تامین اجتماعی
کلیه کارهای حسابداری پروژه پیمانکاری و بیمه تامین اجتماعی و مالیاتی

جمعه، ۱۰ تير ۱۳۹۰

فروش جزوات علوم اجتماعی
فروش جزوات علوم اجتماعی –جامعه شناسی فروش جزوات علوم اجتماعی –جامعه شناسی 1.نظریه های جامعه شناسی 2.روش تحقیق و آمار 3.زبان تخصصی 4.حوزه های جامعه شناسی 5.زبان عمومی 09195367497

چهارشنبه، ۶ آذر ۱۳۹۲

09195367497
تدریس خصوصی دروس ابتدایی مدرس خانم
تدریس خصوصی کلیه دروس دبستان اول ابتدایی،دوم ابتدایی،سوم ابتدایی،چهارم ابتدایی،پنجم ابتدایی،ششم ابتدایی ریاضی،علوم،فارسی بخوانیم بنویسیم اول ابتدایی ریاضی،علوم،فارسی،بخوانیم بنویسیم،اجتماعی دوم ابتدایی ریاضی،علوم،فارسی،،بخوانیم بنویسیم،اجتماعی سوم ابتدایی ریاضی،علوم،فارسی،بخوانیم بنویسیم،اجتماعی چهارم ابتدایی ریاضی،علوم،فارسی،بخوانیم بنویسیم،اجتماعی پنجم ابتدایی با بش از 15سال سابقه تدریس دروس ابتدایی 09193144596 کلیه مناطق شما جنوب شرق غرب

شنبه، ۴ مرداد ۱۳۹۳

نارمک
کارشناسی ارشد علوم ارتباطات اجتماعی
یک دوره جزوه کارشناسی ارشد علوم ارتباطات اجتماعی سنجش تکمیلی 09195367498

دوشنبه، ۱۹ تير ۱۳۹۱

09195367498
موسسه خدمات مالی و حسابداری تراز نگاه
- بررسی اسناد و مدارک و اصلاح حسابها برای ارائه به سازمان امور مالیاتی و سازمان تامین اجتماعی - تنظیم لایحه و دفاعیه برای سازمان تامین اجتماعی و سازمان امور مالیاتی و همچنین شرکت در هیاتهای حل اختلاف و دریافت مفاصا حساب - مشاوره بیمه سازمان تامین اجتماعی - مشاوره مالیاتی - تهیه و تنظیم اظهار نامه مالیاتی و صورتهای مالی - تهیه و تنظیم اظهار نامه مالیات بر ارزش افزوده اعزام و پشتیبانی نیروهای متخصص

شنبه، ۱ آبان ۱۳۸۹

88303411
ارائه خدمات مشاوره بیمه تامین اجتماعی
ارائه خدمات تخصصی مشاوره بیمه تامین اجتماعی با دارا بودن کادری مجرب و سابقه ای درخشان آماده ارائه هرگونه مشاوره بیمه تامین اجتماعی به اشخاص ( حقیقی و حقوقی ) می باشد . بخشی از خدمات قابل ارائه در رابطه با مسائل سازمان تامین اجتماعی به کارفرمایان و پیمانکاران به شرح ذیل می باشد : 1-بررسی صحت و سقم محاسبات مربوط ب . . .

پنجشنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۱

قزوین،خیابان خیام شمالی 0281422690
فروش جزوات علوم اجتماعی –جامعه شناسی 90
فروش جزوات علوم اجتماعی –جامعه شناسی : 1.نظریه های جامعه شناسی 2.روش تحقیق و آمار 3.زبان تخصصی 4.حوزه های جامعه شناسی 5.زبان عمومی ۰۹۱۹5367498

دوشنبه، ۱۹ تير ۱۳۹۱

09195367498
فروش جزوات علوم اجتماعی –جامعه شناسی 90
فروش جزوات علوم اجتماعی –جامعه شناسی 1.نظریه های جامعه شناسی 2.روش تحقیق و آمار 3.زبان تخصصی 4.حوزه های جامعه شناسی 5.زبان عمومی ۰۹۱۹5367498

دوشنبه، ۱۹ تير ۱۳۹۱

09195367498
منابع ارشد رفاه اجتماعی
منابع ارشد رفاه اجتماعی موسسه علوم وفنون معین منابع و بسته های آموزشی جزوات کامل و به روز شده براساس منابع جدید رفاه اجتماعی توسط مدرسین برجسته کنکور و رتبه های برتر کنکور دکتری تخصصی تهیه نموده است و با بهره گيري از اساتيد دانشگاه هاي علوم پزشکي و رتبه هاي برتر دکتري تخصصي با پشتو . . .

يكشنبه، ۲۲ بهمن ۱۳۹۱

بالاتر از میدان ولیصر، بعد از تقاطع زرتشت، کوچه پزشک پور، پلاک 12،ساختمان معین،طبقه اول 88915840
کارشناسی ارشد رفاه اجتماعی
کارشناسی ارشد رفاه اجتماعی موسسه علوم وفنون معین منابع و بسته های آموزشی جزوات کامل و به روز شده براساس منابع جدید رفاه اجتماعی توسط مدرسین برجسته کنکور و رتبه های برتر کنکور دکتری تخصصی تهیه نموده است و با بهره گيري از اساتيد دانشگاه هاي علوم پزشکي و رتبه هاي برتر دکتري تخصصي با پشتوان . . .

چهارشنبه، ۱۱ بهمن ۱۳۹۱

بالاتر از میدان ولیعصر- بعد از تقاطع زرتشت- کوچه پزشک پور- پلاک 12-ساختمان معین- طبقه اول 88915840
کارشناسی ارشد مددکاری اجتماعی
کارشناسی ارشد مددکاری اجتماعی موسسه علوم وفنون معین منابع و بسته های آموزشی جزوات کامل و به روز شده براساس منابع جدید مددکاری اجتماعی توسط مدرسین برجسته کنکور و رتبه های برتر کنکور دکتری تخصصی تهیه نموده است و با بهره گيري از اساتيد دانشگاه هاي علوم پزشکي و رتبه هاي برتر دکتري تخصصي با پشت . . .

جمعه، ۱۳ بهمن ۱۳۹۱

بالاتر از میدان ولیعصر- بعد از تقاطع زرتشت- کوچه پزشک پور- پلاک 12-ساختمان معین- طبقه اول 88915840
منابع کارشناسی ارشد رفاه اجتماعی
منابع کارشناسی ارشد رفاه اجتماعی موسسه علوم وفنون معین منابع و بسته های آموزشی جزوات کامل و به روز شده براساس منابع جدید رفاه اجتماعی توسط مدرسین برجسته کنکور و رتبه های برتر کنکور دکتری تخصصی تهیه نموده است و با بهره گيري از اساتيد دانشگاه هاي علوم پزشکي و رتبه هاي برتر دکتري تخصصي با پشتوان . . .

شنبه، ۱۴ بهمن ۱۳۹۱

بالاتر از میدان ولیعصر- بعد از تقاطع زرتشت- کوچه پزشک پور- پلاک 12-ساختمان معین- طبقه اول 88915840
منابع کارشناسی ارشد مددکاری اجتماعی
منابع کارشناسی ارشد مددکاری اجتماعی موسسه علوم وفنون معین منابع و بسته های آموزشی جزوات کامل و به روز شده براساس منابع جدید مددکاری اجتماعی توسط مدرسین برجسته کنکور و رتبه های برتر کنکور دکتری تخصصی تهیه نموده است و با بهره گيري از اساتيد دانشگاه هاي علوم پزشکي و رتبه هاي برتر دکتري تخصصي با پشت . . .

يكشنبه، ۱۵ بهمن ۱۳۹۱

بالاتر از میدان ولیعصر- بعد از تقاطع زرتشت- کوچه پزشک پور- پلاک 12-ساختمان معین- طبقه اول 88915840
داروخانه دکتر ادیب هاشمی adib hashemi
داروخانه دکتر ادیب هاشمی adib hashemi طرف قرار داد با : - بیمه های تامین اجتماعی - خدمات درمانی - نیروهای مسلح ساخت داروهای ترکیبی تایید اینترنتی نسخ بیمه های خدمات درمانی و تامین اجتماعی

چهارشنبه، ۱۹ مهر ۱۳۹۱

انتهای اشرفی اصفهانی -سیمون بلیوار-ابتدای خیابان فکوری- پلاک39 02144800040
فروش جزوات علوم اجتماعی –جامعه شناسی 90
فروش جزوات علوم اجتماعی –جامعه شناسی 90 1.نظریه های جامعه شناسی 2.روش تحقیق و آمار 3.زبان تخصصی 4.حوزه های جامعه شناسی 5.زبان عمومی 09195367498

سه شنبه، ۲ اسفند ۱۳۹۰

09195367498
منابع کارشناسی ارشد مددکاری اجتماعی
منابع کارشناسی ارشد مددکاری اجتماعی موسسه علوم وفنون معین منابع و بسته های آموزشی جزوات کامل و به روز تهیه شده براساس منابع جدید مددکاری اجتماعی وزارت بهداشت توسط مدرسین برجسته کنکور و رتبه های برتر کنکور دکتری تخصصی تهیه نموده است و با بهره گيري از اساتيد دانشگاه هاي علوم پزشکي و رتبه هاي برتر . . .

دوشنبه، ۲۸ فروردين ۱۳۹۱

بالاتر از ميدان وليعصر- بعد از تقاطع زرتشت- كوچه پزشكي پور- پلاك 12- طبقه اول 88915840
منابع کارشناسی ارشد رفاه اجتماعی
منابع کارشناسی ارشد رفاه اجتماعی موسسه علوم وفنون معین منابع و بسته های آموزشی جزوات کامل و به روز تهیه شده براساس منابع جدید رفاه اجتماعی وزارت بهداشت توسط مدرسین برجسته کنکور و رتبه های برتر کنکور دکتری تخصصی تهیه نموده است و با بهره گيري از اساتيد دانشگاه هاي علوم پزشکي و رتبه هاي برتر دکت . . .

دوشنبه، ۲۸ فروردين ۱۳۹۱

بالاتر از ميدان وليعصر- بعد از تقاطع زرتشت- كوچه پزشكي پور- پلاك 12- طبقه اول 88915840
سنجش تکمیلی 90
فنی مهندسی: مهندسی عمران ، مهندسی کامپیوتر ، مهندسی برق ، مهندسی مکانیک ، مهندسی صنایع ، سیستم اقتصادی و اجتماعی ، سیستم بهره وری مهندسی صنایع ، مهندسی شیمی علوم انسانی: روانشناسی ، مدیریت اجرایی ، ادبیات فارسی ، علوم اقتصادی ، علوم سیاسی ، مدیریت ، حسابداری ، حقوق ، علوم تربیتی 1 ، علوم تربیتی 2 ، زبان انگلیسی ، علوم اجتماعی ، تربیت بدنی ، پزشکی: پرستاری ، مامایی علوم پایه: زیست شناسی ، شیمی ، 09195367498

دوشنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۰

09195367498
دوربین مداربسته
آماده انجام پروژه های دوربین مداربسته و انتقال تصویر ادارات دولتی ( استانداری – فرمانداری - شهرداری – آتش نشانی - صدا و سیما – برق – گاز – آب – آموزش پرورش - ثبت اسناد – ثبت املاک – محیط زیست – بنیاد شهید – بنیاد مسکن - دارایی – جهاد کشاورزی – اوقاف – مخابرات – پست – تامین اجتماعی – کار و امور اجتماعی – پایانه حمل و نقل – کمیته امداد - دامپزشکی – دخانیات – تعزیرات – بهزیستی – صنایع و معادن -) 02166568072 nabfan.ir

سه شنبه، ۹ خرداد ۱۳۹۱

تهران 02166568072
لزوم کارآفرین اجتماعی | استخدام
بازارکار در ایران چه شرایطی دارد؟ آیا استخدام برای شما هم یک معضل است؟ به دنبال آگهی استخدامی میگردید؟پاسخ پرسشهایتان را در سایت استخدام www.vatanjob.com پیدا میکنید. این روزها بسیاری از فعالان عرصه کسب و کار خودشان را “کارآفرین اجتماعی” قلمداد می کنند؛ اما واقعیت این است که گروه کوچکی از فعالان حوزه کسب و کار به عنوان کارآفرین اجتماعی قابل معرفی هستند. به عنوان مثال؛ اگر شما فقط محصولات سبز مثل سلول های خورشیدی یا تجهیزات بازیافت تولید کنید یا بفروشید، لزوما یک کارآفرین اجتماعی که بر اساس ارزش ها ک . . .

دوشنبه، ۲۲ آبان ۱۳۹۱

8927299 – 0511
کارشناسی ارشد علوم انسانی 90- 89
جزوات کارشناسی ارشد پارسه ماهان سنجش 09195367498 زیر قیمت موسسه علوم انسانی: مجموعه مدریت/7گرایش/ مدیریت اجرایی/3گرایش/ زبان و ادبیات فارسی مجموعه علوم اقتصادی مجموعه علوم اجتماعی مجموعه علوم تربیتی 1 مجموعه علوم تربیتی 2 مجموعه زبان انگلیسی(آموزش زبان) مجموعه زبان انگلیسی(مترجمی زبان) مجموعه حقوق/خصوصی/ مجموعه علوم سیاسی و روابط بین الملل مجموعه روانشناسی حسابداری علوم ارتباطات اجتماعی 09195367498

سه شنبه، ۲ اسفند ۱۳۹۰

09195367498
کارشناسی ارشد علوم انسانی 1388
کارشناسی ارشد علوم انسانی 1388جزوات کارشناسی ارشد پارسه ماهان سنجش ۰۹۱۹۶۳۵۴۷۰۰ زیر قیمت موسسه علوم انسانی مجموعه مدریت/7گرایش/ مدیریت اجرایی/3گرایش/ زبان و ادبیات فارسی مجموعه علوم اقتصادی مجموعه علوم اجتماعی مجموعه علوم تربیتی 1 مجموعه علوم تربیتی 2 مجموعه زبان انگلیسی(آموزش زبان) مجموعه زبان انگلیسی(مترجمی زبان) مجموعه حقوق/خصوصی/ مجموعه علوم سیاسی و روابط بین الملل مجموعه روانشناسی حسابداری علوم ارتباطات اجتماعی 09196354700 »

چهارشنبه، ۲۴ آبان ۱۳۹۱

09196354700 09196354700
کتاب چگونه از اینترنت کسب درآمد کنیم؟
. . . : پرداخت در ازای کلیک فصل چهارم : همکاری در فروش فصل پنجم : فروش محصولات خود در بازارهای جهانی فصل ششم : عکس بگیر و پول دربیاور فصل هفتم : یافتن کار به صورت آنلاین +بخش دوم : متدهای بازاریابی اینترنتی فصل هشتم : مقدمه ای بر بازاریابی اینترنتی فصل نهم : وبلاگ فصل دهم : رسانه های اجتماعی فصل یازدهم : شبکه های اجتماعی فصل دوازدهم : میکروبلاگینگ فصل سیزدهم : ویدئوهای آنلاین فصل چهاردهم : رادیوی اینترنتی فصل پانزدهم : سایت های بوک مارکینگ و خبری اجتماعی فصل شانزدهم : ایمیل مارکتینگ فصل هفدهم : تبلیغ در اینترنت

چهارشنبه، ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۰

کارشناسی ارشد علوم انسانی 1388
کارشناسی ارشد علوم انسانی 1388جزوات کارشناسی ارشد پارسه ماهان سنجش ۰۹۱۹۶۳۵۴۷۰۰ زیر قیمت موسسه علوم انسانی مجموعه مدریت/7گرایش/ مدیریت اجرایی/3گرایش/ زبان و ادبیات فارسی مجموعه علوم اقتصادی مجموعه علوم اجتماعی مجموعه علوم تربیتی 1 مجموعه علوم تربیتی 2 مجموعه زبان انگلیسی(آموزش زبان) مجموعه زبان انگلیسی(مترجمی زبان) مجموعه حقوق/خصوصی/ مجموعه علوم سیاسی و روابط بین الملل مجموعه روانشناسی حسابداری علوم ارتباطات اجتماعی 09196354700

چهارشنبه، ۲۴ آبان ۱۳۹۱

09196354700 09196354700
اولین سایت علمی ،فرهنگی ،اجتماعی ،ورزشی و----در اس


يكشنبه، ۱۶ تير ۱۳۸۷

03622735525
منابع آزمون رشته سلامت و رفاه اجتماعی
منابع آزمون رشته سلامت و رفاه اجتماعی سنجش تکمیلی امیرکبیر بسته آموزشی زیر را در سراسر کشور ارائه می نماید. جهت اطلاع از لیست رشته هایی که آزمون برگزار می شود به سایت سنجش آزمون دات کام مراجعه نمایید. بسته آموزشی ارشد رشته سلامت و رفاه اجتماعی شامل موارد زیر است : -نظریه های جامعه شناسی 2-اقتصاد عمومی 3-رو . . .

پنجشنبه، ۳۰ آذر ۱۳۹۱

مشارکت در شورای سرپرستی 40 زیرمجموعه موسسه فرهنگی اجتماعی آبشارجوانی
دانشجو ، فوق دیپلم ، لیسانس و فوق لیسانس : روانشناسی ، حسابداری ، مدیریت هتلداری و گردشگری ، ادبیات و زبان فارسی ، موسیقی ، نرم افزار ، IT ، MBA ، کامپیوتر ، حقوق ، هنرهای تجسمی ، علوم ارتباطات ، علوم اجتماعی ، اقتصاد ، روابط بین الملل ، مدیریت ، تربیت بدنی ، الهیات ، کارگردانی سینما ، کارگردانی تئاتر مدارک مربیگری : هنری ، شطرنج ، هر یک از رشته های ورزشی ، آرایشی و پیرایشی مردانه و زنانه و سایر مدارک آزاد : تایپ ، ورزشی ، هنر ، علمی ، تئاتر ، بازیگری ، بند الف ، بند ب و سایر . . .

دوشنبه، ۲۰ خرداد ۱۳۹۲

02632210567
کارآفرینی اجتماعی یعنی چه؟ | آگهی استخدام
بازارکار متناسب با توانمندی افراد و شرایط ویژه استخدام در سازمان ها و شرکت های معتبر ایران را در سایت استخدام وطن جاب ببینید. واژه ی کارآفرینان اجتماعی طیف وسیعی را شامل می شود از افرادی که به صورت انفرادی فعالیت می کنند تاسازمان هایی که به همین منظور تشکیل شده اند. درتمام این موارد با دو مفهوم روبرو هستیم. یکی ارزش یا ماموریت اجتماعی و دیگری کارآفرینی به مثابه استفاده از فرصت ها و خلق موقعیت های جدید برای حل مشکلات اج . . .

دوشنبه، ۲۲ آبان ۱۳۹۱

8927299 – 0511
آگهی های ویژه :
کلیدهای طلائی بازاریابی بیمه

درمان لکنت زبان با دستگاه pff-RHS

برای مشاهده نتیجه جستجو در سایر قسمتها بر روی "نتیجه جستجو در تبلیغات"، "نتیجه جستجو در اخبار"، "نتیجه جستجو در خواندنیها" یا "نتیجه جستجو در Yahoo" کلیک کنید. صفحه مجددا load نمیشود.

برای ورود مستقیم به نتایج Google اینجا کلیک کنید
برای مشاهده نتیجه جستجو در سایر قسمتها بر روی "نتیجه جستجو در تبلیغات"، "نتیجه جستجو در اخبار"، "نتیجه جستجو در خواندنیها" یا "نتیجه جستجو در Google" کلیک کنید. صفحه مجددا load نمیشود.

برای ورود مستقیم به نتایج Yahoo اینجا کلیک کنید

Home  |  Advertise with Us  |  About Us  |   Rss

تبلیغ رایگان و ویژه - تبلیغات رایگان -درج آگهی رایگان ، ویژه و ستاره‌دار - آگهي رايگان - تبليغات رايگان اينترنتيتمامی خدمات این سایت حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است
هفت گردون مسئولیتی در قبال مطالب عنوان شده در آگهی ها ندارد